Natjecanje iz matematike

Autor: Marija Draganjac, Tatjana Kovče, 25. 3. 2022.

I ove školske godine su naši učenici pokazali da vole matematiku i natjecanja. Na školskom natjecanju sudjelovalo je 30 učenika, od četvrtog do osmog razreda. Pravo sudjelovanja na županijskom natjecanju ostvarilo je njih čak sedmero. To su bili učenici Mia Srakočić, Marko Kušan, Roko Furdek, Tin Petković, Ema Furdek, Laura Vuljanić i Teo Bežan. Županijsko natjecanje održano je 24. 3. 2022. godine u OŠ Grabrik, u Karlovcu i kući smo se vratili umorni, ali zadovoljni. Učenica, Laura Vuljanić postigla je najbolji rezultat, osvajanjem 2. mjesta u kategoriji osmih razreda. Čestitamo!

Ukupno: 420383

> Kutak za učenike  > Natjecanja
Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Duga Resa / Ulica bana Josipa Jelačića 8, HR-47250 Duga Resa / www.os-igkovacic-dugaresa.skole.hr / ured@os-igkovacic-dugaresa.skole.hr