> O školi  > Obavijesti
UPISI U 1.RAZRED

Upisi u prvi razred za školsku godinu 2024./25.

Poštovani roditelji,

u Nacionalnom informacijskom sustavu započele su prijave za redovan upis u 1. razred osnovne škole. Roditelji preko poveznice https://osnovne.e-upisi.hr mogu podnijeti prijavu za upis svog djeteta u 1. razred osnovne škole, sve do 31. ožujka 2024. godine.

Budući da se u sustav za elektroničke upise u osnovne škole ulazi preko portala e-Građani, roditelji koji nemaju vjerodajnice za ulazak u navedeni portal moraju se javiti školi prema upisnom području. U tom slučaju će škola prema upisnom području prijavu za upis djeteta izvršiti umjesto njih. U prilogu se nalazi Inicijalni upitnik koji će roditelji popuniti i s istim doći fizički u školu. Važno je napomenuti da roditelji čije dijete ima određene teškoće u razvoju trebaju donijeti odgovarajuću medicinsku dokumentaciju. Roditelji čije je dijete urednog razvoja mogu donijeti izvadak iz matice rođenih.

Termini: 05. ožujak 2024. – 08:00-13:00h

07. ožujak 2024. – 08:00-13:00h

11. ožujak 2024. – 08:00-13:00h

Roditelji koji nisu u mogućnosti doći u navedenim terminima, mogu se obratiti Školi na broj: 047 811-121.

Za sve ostale informacije, termine testiranja u školi, liječničkih pregleda i laboratorijskih pretraga potrebno je pratiti mrežne stranice škole kojoj dijete pripada prema upisnom području.

Inicijalni upitnik za upis u osnovnu školu nalazi se u prilogu.

Obavijest

Izjava o financiranju projekta "Uvođenje školske kuhinje u matičnoj školi" nalazi se u prilogu.

❗️OBAVIJEST ❗️

Od sutra je obustavljen promet na području Duge Rese, od rotora do skretanja za Staru Cestu. Prilaz automobilima školi će biti zatvoren.
⬇️
Za učenike putnike:
zbog asfaltiranja ceste u Dugoj Resi, od sutra će privremena autobusna stanica ( i za ulaz i izlaz putnika), biti kod željezničke stanice Duga Resa.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

> O školi  > Obavijesti
Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Duga Resa / Ulica bana Josipa Jelačića 8, HR-47250 Duga Resa / www.os-igkovacic-dugaresa.skole.hr / ured@os-igkovacic-dugaresa.skole.hr