Puno lijepih vijesti s natjecanja

Autor: Marija Draganjac, 11. 3. 2022.

Čestitke našem učeniku Mateju Mihaliću na osvojenom 1. mjestu na Županijskom natjecanju iz informatike, Davidu Žgeli ( informatika), Jakovu Bežanu ( povijest ) na osvojenom trećem mjestu, Dori Kožul ( Lidrano), te svim našim učenicima koji su do sada sudjelovali i plasirali se na Županijska natjecanja. Sretno i učenicima koji će tek sudjelovati!

Cijela škola je ponosna na vas!

Također čestitke našem učeniku Ivanu Livojeviću koji je izabran za malog gradonačelnika grada Duge Rese. Gradonačelniče Ivano svaka čast!

Čestitke i našem učeniku Leonu Šuteju koji je primio priznanje za sportski uspjeh u 2021. godini ispred Judo kluba Duga Resa, povodom dodjela priznanja za najbolje sportaše u dugoreškom sportu!

Bravo Leone!

Ukupno: 420410

> Kutak za učenike  > Natjecanja
Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić" Duga Resa / Ulica bana Josipa Jelačića 8, HR-47250 Duga Resa / www.os-igkovacic-dugaresa.skole.hr / ured@os-igkovacic-dugaresa.skole.hr